Součástí klubu je i dětský tým. V dětském týmu jsou děti od 6 do 15 let. Tým se zaměřuje na závodní a hobby cyklistiku. Organizujeme pro děti společné tréninky a vícedenní akce. Děti v závodním týmu se připravují na účast v nejvyšších soutěžích u nás.

Bohdan Fric

Vedoucí dětského týmu

Adam Vitásek
Alžběta Návratová
Daniel Witosz
Helena Dvorská
Justína Steiger
Laura Křemenová
Petra Dvorská
Tomáš Jílek
Adéla Žáčková
Anička Holeszová
Daniela Kuběnová
Jakub Guřan
Karolína Miková
Martin Kuběna
Radim Kuběna
Vojtěch Holesz
Agáta Novotná
Barbora Žáčková
Filip Křemen
Jan Žáček
Klára Žáčková
Matěj Novotný
Teo Steiger
Zuzana Jílková

Dětský tým

Náš klub velkou mírou podporuje i ty nejmenší zájemce o cyklistiku. Svým pojetí vytváří prostor pro všechny děti od 6-ti let věku. Dětský tým je základ každého klubu a my jsme si toho vědomi. Proto je dětem v našem klubu věnována maximální péče a podpora v rámci možnosti našeho klubu. Velkou měrou k tomu přispívá náš titulární partner KILPI.

Dětský tým je rozdělen do družstev podle věku a také podle výkonosti. O každé družstvo se stará kvalifikovaný trenér. Tréninky jsou pravidelné, jsou dvakrát týdně a začátek tréninku je vždy v 17 hodin. Scházíme se v LANDEK PARKU na bývalé BMX trati, hned za vstupní bránou do parku na parkovišti. Trénink probíhá převážně v lokalitě parku a přilehlého lesa a trvá 60minut. Zde se rozvíjejí ti nejmladší a zdokonalují své umění od základu. Pokud je to až velká dřina, tak se trénink proloží nějakou zábavnou hrou. Rodiče si mohou dát malé občerstvení v přilehlém baru a zpovzdálí sledovat pachtění a odhodlání svých ratolestí. To ti starší a zkušenější nebo i ti s těmi závodními ambicemi, tak ti to mají daleko složitější. U nich se již jedná o tréninkový dril a zdokonalování techniky jízdy, ale také opakování těch základních dovedností, bez kterých se neobejde nikdo z nás. Trénuje se již ve vyšší intenzitě a v těžším terénu. K tomu využíváme nedaleký Černý les a horní části Landek parku. Trenéři jsou bývalí závodníci a mají svým svěřencům co říci.

Dětský je tým je připravován na závodní cyklistiku, ale není to podmínka pro vstup do klubu. Věnujeme se všem stejně. Ale ti, co chtějí závodit, mají možnost a prostor. Podle výkonosti jsou zařazení do závodního družstva. Které se intenzivně připravuje na závody. Závodní činnost je podporována klubem v maximální možné míře. Vybraným členům dětského závodního týmu klub proplácí startovné, závodní oblečení atd. Připravujeme pro ně celoroční plán závodů a snažíme se je připravit po všech stránkách na tyto události.

Členem našeho klubu se může stát každý, který má zájem o cyklistiku, ať je to cyklistika zájmová nebo závodní, ale hlavně musí mít rád kolo a pohyb ve volné přírodě. Protože převážně o to jde. Strávit příjemné chvíle na kole a začít něco zajímavého, akčního, ale hlavně příjemného. Náš klub se řídí motem: „Není důležité zážitek prožít, důležité ale je, na něj nezapomenout“! Pak je nutné vyplnit přihlášku na našich webových stránkách. Po vyplnění přihlášky budete vyzvání k zaplacení členských příspěvků. Ty jsou rozděleny na roční členský příspěvek, který se platí jednou ročně. Je to 1200Kč na první dítě a 800kč na druhé. Třetí v pořadí a další již roční příspěvek neplatí. Tento členský příspěvek je splatný 31.3. každý rok. Druhá část členských příspěvků je měsiční členský příspěvek. Platí se za první dítě 300Kč, 200Kč za druhé a 100Kč za třetí. Další dítě v pořadí v rodině již neplatí nic. Tento členský příspěvek se platí čtvrtletně.

Náš klub pracuje celoročně. Venkovní aktivity probíhají od začátku dubna a končí v záři. Volno je o prázdninách a v říjnu. V létě probíhá letní soustředění a v lednu pak zimní. Zimní příprava je zahájena v listopadu cvičením v tělocvičně a pro zájemce i výuka sjezdového lyžování. Z členských příspěvků, je placena organizace a zabezpečení chodu dětského týmu. Jsou placeni trenéři a jejich vzdělávání, tělocvična, dresy, které dostane každý člen dětského týmu. Réžije při zajišťování tréninků a závodů. Startovné vybraným členům dětského závodní týmu, týmový den atd. Velkou výhodou je možnost zajištění sportovního oblečení a oblečení pro volný čas značky KILPI. Náš partner nám poskytuje toto oblečení z více jak 40% slevou z maloobchodní ceny.

Další informace získáte na našich stránkách nebo tel. kontakt: Tomáš Motyka 608 77 13 16

Těšíme se na Vás.

Za klub Tomáš Motyka

Kontaktujte nás !

Pro Bližší informace nás kontaktujte na: