11.7.2020KILPI Kids Racing

V sobotu 4. 7. 2020 se jel v Holešově již tradiční Bikemaraton Drásal 2020. I letos se tohoto závodu zúčastnil KILPI KIDS RACING TEAM. Ač byla účast v omezeném počtu pěti dětí, naši závodníci byli rozhodně na tratích vidět.

Jako první nastoupila ke svému závodu Hanka Klučková. I když patřila mezi nejmladší závodnice, zaskočila své soupeřky a již od druhého kola se probojovala na druhé místo, které si udržela až do cíle. Ve stejné kategorii nastoupili další dva Kilpíci, a to Filip Jirout a Vašek Klučka. S ostatními kluky sváděli boj o každou příčku po celý závod. Vašek urval v závodě druhé místo a na pódium ho doprovodil i Filip se čtvrtým místem. Rozjezd to byl tedy jak se patří.

Dalším želízkem v ohni byla Áďa Kulihová. Naše bojovnice nenechala od startu nikoho na pochybách, že si přijela pro vítězství. Soupeřky na ní dorážely, snažily se jí předjet, ale vše marně. Áďa zvítězila!

Poté jsme se již mohli zaměřit na našeho posledního nejmladšího zástupce týmu, a to na Pepina Jirouta. Na startu čekal suverénně nejpočetnější dav dětí. Jezdci vyrazili plni odhodlání. Po několika metrech přišla kolize závodníků, na kterou doplatil i náš Pepino a v závodě již dále nepokračoval. Všechny děti vyvázly naštěstí bez zranění.

Všem dětem z Kilpi týmu blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci klubu.