11.7.2020PARK A Bike Club Ostrava !!!

Stavba dětského bike parku pokračuje !!!!

Před pár týdny jsem si myslel, že pro naše děti z KILPI KIDS RACING TÝMU OSTRAVA, trochu  upravíme les, kde s dětmi trénujeme. Tato myšlenka nabírá obrovských rozměrů. Les, který patří Martinu Klichovi, se nachází v obci Kletné, nedaleko Suchdola nad Odrou. Martin k tomu přistoupil s obrovskou tolerancí a nadšením. Nejenom, že nám pomáhá a společně s Radovanem Štastným, našim trenérem, tam ve volném čase vytvářejí  „bike park“ a to doslovně. Trať vznikla v nedotčeném lese, takže jen prosekat kurs stálo velké úsilí. Ale za pomocí místních lidí a hlavně Ládi Kleina, který s těžkou technikou vytváří jednotlivé technické sekce. A to vše bez nároku na finanční odměnu. Moc děkujeme všem za pomoc, protože bez nich by nevznikl „ KOTEL“, „ ROLLING STONES“ s tradičním vodopádem kamenů, z nichž každý váží až jednu tunu, klopené zatáčky a to nejlepší, most přes trať a tím pádem mimoúrovňové křížení tratě. Prostě jsme nevěděli kam dál, tak chlapi řekli, „ uděláme most“. A tak to tam vše vzniká. V krásném prostředí Kletné, s fajn lidmi, co s ničím nemají problém….