Jsme mladá dynamicky se rozvíjející společnost, kterou tvoří zkušení odborníci na návrh, výrobu a prodej outdoorové oblečení. Naše výrobky vyvážíme do více než 20ti zemí světa, ve kterých máme rozvinutou síť distributorů a přes 120 specializovaných obchodů.

Technologické skvosty se značkou BMC v sobě vždy skrývají unikátní nadčasovou hodnotu, špičkové vlastnosti a dokonalé zpracování.

Firma TRAPER ELEKTRO se zabývá maloobchodním prodejem elektroinstalačního materiálu, světel, zdrojů a dalšího drobného elektromateriálu. Na trhu působí již více jak 20 let.

Dodáváme kvalitní stavební materiály a stavební chemii SIKA. Máme sklad v centru Ostravy. Nabízíme provedení prohlídky na stavbě, doporučení materiálové skladby a kontrolu správné aplikace našich materiálů. Nabízíme materiály na: sanaci a ochranu betonu, zalévání a kotvení, zesilování konstrukcí, tmelení a lepení, ochranu proti vodě, těsnění spár, podlahové systémy. Více na www.sika.cz

Společnost MAKOS, a.s., zabývající se v současné době především rekonstrukcemi stávajících ocelových a betonových mostních objektů o různých rozpětích, výstavbou lávek pro pěší o rozpětí do 120 m a výstavbou různých typů silničních propustů. Hlavní náplní firmy však zůstává výstavba nových mostních objektů do rozpětí 35 m jak ze železobetonu, předpjatého betonu tak z oceli.

Firma BP Machinery s.r.o. se zabývá vývojem a výrobou automatizovaných strojů a zařízení. Jedná se o prototypy určené zejména pro zkušebnictví v automobilovém, chladírenském a elektrotechnickém průmyslu.

Lyžařský areál Malenovice – P.O.M.A. se nachází v obci Malenovice ve výšce 600 – 700 m n.m. ve svahu nad říčkou Satinou pod Lysou horou. Areál se nachází v nadmořské výšce cca 520-720 m. n. m. a je vybaven umělým zasněžováním, systémem bezkontaktních karet a svah pravidelně upravujeme rolbou. Lyžařský areál je vhodný k rekreačnímu lyžování rodin s dětmi a výuku lyžování školních lyžařských kurzů.